هک كردن تلگرام از راه دور

هک كردن تلگرام از راه دور

وقتی نوبت به هک كردن تلگرام از راه دور ، اینستاگرام ، واتس اپ و سایر شبکه های اجتماعی می رسد ، هکرها چندین راه حل ارائه می دهند. امروز در این مقاله ، برای بالا بردن سطح آگاهی مردم در این زمینه ، برخی از تکنیک های معمول هک تلگرام را توضیح خواهیم داد. بنابراین می توانید از تلگرام خود در برابر هکرها محافظت کنید.


 


اولین راه هک کردن سرور  امکان هک تلگرام است


اولین روش که سخت ترین روش نیز به شمار می رود و تاکنون هیچ کس نتوانسته است با این روش امکان هک تلگرام کسی را هک کند ، یافتن خطای امنیتی در سرور تلگرام است. سرور تلگرام تمام داده های حساب و همچنین همه پیام ها (به جز چت های مخفی) را ذخیره می کند. طبق تلگرام ، چت های مخفی از طریق دستگاه فرستنده رمزگذاری می شوند و سپس در دستگاه گیرنده باز می شوند و این پیام ها به غیر از دستگاه دو طرفه ذخیره نمی شوند.


 


احتمالاً شنیده اید که تلگرام مسابقات زیادی برگزار کرده است: اگر کسی به هر طریقی بتواند سرور تلگرام را هک کند ، جوایز بزرگی به هکرها تعلق می گیرد. این تلگرام کافی است تا به ما اطلاع دهد که هک تلگرام غیرممکن است و اگر این امکان وجود داشت ، هکرهای بزرگ دنیا زودتر این کار را می کردند و جایزه می گرفتند.


 


هدف ما از توضیح بیشتر این استراتژی این بود که نتیجه بگیریم امکان هک و هک تلگرام از این طریق بسیار کم است و اگر هکری این کار را انجام دهد ، به احتمال زیاد از اطلاعات خود برای فروش در ازای بیت کوین یا دهلیز در بازارهای خاص استفاده خواهد کرد .


 


روش 2 - هک تلگرام با فیشینگ


در این روش که فیشینگ یا هک نامیده می شود ، هکر یک وب سایت یا برنامه جعلی ایجاد می کند که شباهت زیادی به صفحه ورود به سیستم تلگرام دارد و به توجیه شما می خواهد شماره تلفن ، کد تأیید و غیره را وارد کنید. وقتی شماره تلفن خود را وارد می کنید ، هکر شماره را به سرویس اصلی تلگرام می فرستد و برای شما پیامی با کد دسترسی ارسال می شود و هکر این کد را در مقابل شما می خواند و آن را وارد می کند و به حساب شما دسترسی پیدا می کند.


 


برای جلوگیری از هک شدن حساب تلگرام خود به این ترتیب ، همیشه مطمئن شوید که آدرس بالای صفحه مرورگر شما telegram.org785 یا web.telegram.org761 است و علامت قفل مرتبط با https نیز سبز است.


 روش 3 - هک تلگرام با استفاده از یک برنامه جعلی


در این راه حل ، هکر یک برنامه یا برنامه جعلی را ارائه می دهد که واقعاً کار می کند ، بنابراین می توانید آنها را نصب کنید. معمولاً برنامه های تلگرام مشابه دسک تاپ های Android ، iOS و منبع باز یا منبع باز هستند و این به هکرها امکان می دهد مثلاً کد Android Telegram را بدست آورند و پس از ایجاد تغییرات در آن ، کپی تمام چت های شما به سرور دیگری ارسال می شود یا حتی با حساب خود برای دیگران پیام ارسال کنید ، خواه در لیست مخاطبین شما باشد یا غریبه.


آیا هک تلگرام امکان پذیر است


گاهی اوقات هکرها حتی نسخه ای از نرم افزار را ایجاد می کنند که دارای ویژگی های بیشتری نسبت به نسخه اصلی است تا کاربران را به نصب نسخه غیر اصلی ترغیب کند ، به عنوان مثال می توان تصویر پس زمینه را جایگزین کرد یا برچسب های پیش فرض بیشتری به کاربران داد.


 


روش 4 - هک تلگرام با استفاده از Trojans و keylogger


در این روش ، پرونده به یک سیستم همراه یا رایانه ای ارسال می شود که می تواند یک بازی یا یک برنامه کاربردی دیگر باشد. شما می توانید این نرم افزار یا بازی را نصب و اجرا کنید و از عملکرد آن راضی باشید ، اما در حین نصب نرم افزار اجازه دسترسی به قسمتهای خصوصی تلفن همراه یا رایانه شما را می خواهد و شما فارغ از متن و خواسته هستید. این اجازه را صادر کرد. سپس این نرم افزار شروع به ضبط و ارسال تمام دکمه هایی می کند که روی تلفن یا صفحه کلید خود فشار می دهید. نرم افزاری که این کار را انجام می دهد Trojan یا keylogger نامیده می شود.


به این ترتیب تلگرام در حقیقت هک نمی شود و کل تلفن شما تحت کنترل است ، البته با ورود به تلگرام تمام اقدامات شما ضبط و ارسال می شود.


 


برای جلوگیری از هک شدن با این روش ، قبل از نصب نرم افزار ، حتی برنامه ای که از کافه بازار یا Google Play بارگیری کرده اید ، مجوزهای مورد نیاز خود را بررسی کرده و مطمئن شوید که به دسترسی بیش از حد معمول نیاز ندارد. آنتی ویروس ها به خوبی keylogger و Trojans را شناسایی می کنند ، بنابراین حتماً یک آنتی ویروس قوی روی تلفن یا لپ تاپ خود نصب کنید.


 


نسخه جدید PLC SPY به همان روش کار می کند و اگر می خواهید طراحان برنامه ای با نماد و عنوان مناسب ایجاد می کنند تا بتوانید آن را برای شخص مورد نظر خود ارسال کنید. به عنوان مثال به کودکی بگویید که شما بدون تغییر فیلتر تلگرام را بارگیری کرده اید و از او بخواهید برنامه ای را که برای او ارسال کرده اید باز کند.به محض اینکه کودک روی پیوند کلیک کرد ، برنامه همزمان نصب و پنهان می شود به طوری که برنامه کودک شما نمی تواند بدافزار را تشخیص دهد. پس از نصب برنامه ، تمام اطلاعات موجود در تلفن وی در صفحه کاربری برای شما ارسال می شود.


 


روش پنجم استفاده از مهندسی اجتماعی است


ممکن است برخی تصور نکنند که این روش هک تلگرام ، تلفن یا هر چیز دیگری است ، اما باید بدانید که مهندسی اجتماعی یا سو FOX24 استفاده هوشمندانه از میل طبیعی انسان به اعتماد روشی است که امروزه به طور گسترده توسط هکرها استفاده می شود.


 


به این ترتیب هکرها با ارسال ایمیل یا تلگرام یا حتی تماس تلفنی اعتماد شما را جلب می کنند و اطلاعاتی را از شما دریافت می کنند که می توانند به طور مستقیم یا غیرمستقیم هک کنند. به عنوان مثال ، با درخواست رنگ مورد نظر ، آدرس ایمیل و تاریخ تولد و استفاده از آنها برای تنظیم مجدد رمز ورود ایمیل و سپس دسترسی به حساب های دیگر ، یا به عنوان مثال ، آنها با شما تماس می گیرند و خود را به تلفن تلفن شما معرفی می کنند دفتر بیمه شماره و بگویید که کد برای شما ارسال شده است و بخواهید کد را بخوانید. احتمالاً فکر می کنید این کد توسط یک شرکت بیمه ارسال شده است ، در صورتی که کد تأییدی برای حساب تلگرام شما بوده و تلگرام شما به راحتی هک می شود.


ایا هک تلگرام امکان دارد


ایا هک تلگرام امکان دارد - یکی از مباحث مورد بحث که امروزه بسیاری از افراد به دنبال آن هستند ، با استفاده از این روش ها می توانید هرکسی را که می خواهید با ما بماند تلگرام را هک کنید:


 


راه حل 6 - هک تلگرام بدون دسترسی حذف می شود


به این ترتیب تلگرام شما در حقیقت هک نمی شود بلکه تلفن یا رایانه شما هک می شود و پس از آن دسترسی به تلگرام و انبوهی از اطلاعات دیگر تلفن شما فراهم می شود. استفاده از این روش وظیفه همه نیست و به دانش و مهارت بالایی نیاز دارد ، اما امروزه برنامه نویسان حرفه ای برنامه هایی را توسعه داده و ارائه داده اند كه فقط دارای شماره تلفن و كمی اطلاعات دیگر است كه هر نرم افزاری مطابق با طراحی برنامه نویسنده از افراد با دانش كم می خواهد همچنین تلفن های دیگران را هک کنید.


 


اگر می خواهیم بگوییم که این نرم افزار چگونه کار می کند و هکرها باید بگوییم که هکرها از یک آسیب پذیری امنیتی در یک سیستم مخابراتی که در سراسر جهان وجود دارد سو exploاستفاده می کنند و تلفن شما را از طریق شبکه تلفن همراه هک می کنند. البته نگران نباشید ممکن است شخصی شماره تلفن شما را هک کند ، زیرا این برنامه ها معمولاً از شخصی که می خواهد شما را هک کند اطلاعات دیگری مانند شماره سریال تلفن همراه یا Apple ID در تلفن های اپل را می طلبد. بنابراین از تمام اطلاعات شخصی و تلفن خود مراقبت کنید. با استفاده از این روش که در واقع مسئولیت امنیت درگاه های دستگاه شماست ، می توانید دیوار آتش مناسبی را برای جلوگیری از هک کردن نصب کنید.


 


هک تلگرام با استفاده از نرم افزار XSPY


XSPY Spyware ابزاری هک تلفن از راه دور است که برای نظارت و کنترل کودکان زیر 18 سال تولید و منتشر شد.


 


XSPY در واقع تلفن فرزند شما را هک می کند و هیچ ارتباطی با سرور تلگرام ندارد. اما با هک این برنامه می توانید به تمام اطلاعات تلفن فرزندتان از جمله گالری عکس و فیلم ، لیست پیام کوتاه ، لیست تماس ، موقعیت مکانی و پیام های تلگرامی فرزندتان دسترسی پیدا کنید.


 


می توانید از نسخه جدید این برنامه که یک برنامه Trojan است استفاده کنید و از ویژگی های جدیدی مانند گوش دادن به تماس ها و مشاهده تصاویر اطراف با استفاده از دوربین تلفن همراه فرزند خود بهره مند شوید.


 


برای اطلاعات بیشتر در مورد spyware XSPY می توانید روی پیوند زیر کلیک کنید.


 
sources news post: