آموزش افزایش حافظه ایفون طرح اصلی

آموزش افزایش حافظه ایفون طرح اصلی

افزایش حافظه ایفون طرح اصلی

برای افزایش حافظه ایفون طرح اصلی مراحل زیر را به ترتیب و دقت انجام دهید. توجه داشته باشید که این روش برای گوشی های طرح اصلی ایفون 6، ایفون 7 پلاس ، ایفون 6s و ایفون 8 پلاس ایفون x  کاربرد دارد و می توانید از این آموزش برای افزایش حافظه و همچنین تعویض حافظه خراب این گوشی ها استفاده کنید.

1- در اولین مرحله پس خاموش کردن گوشی دو پیچ نگهدارنده ال سی دی گوشی را با استفاده از پیچ گوشتی مخصوص باز کنید. ( پیچ گوشی این دو پیچ را می توانید از قطعه فروشی های موبایل تهیه کنید).

2- پس از باز کردن پیچ های نگهدارنده قاب جلویی گوشی از قسمت انتهایی و با احتیاط قاب ایفون طرح اصلی خود را مطابق شکل زیر باز کنید. برای جدا کردن قاب بالایی گوشی ابتدا از قسمت پایین گوشی قاب را از بدنه فلزی جدا کرده سپس خارهای نگهدارنده کناری را آزاد کنید.

3- پس از بازکردن ال سی دی گوشی حافظه جانبی را از محل مشخص شده در عکس خارج کنید.

  • نکته بسیار مهم: توجه داشته باشید که با وجود خاموش کردن گوشی از طریق پاور باز هم بعلت اتصال سیم های باتری به برد گوشی در صورت تماس وسایل فلزی به برد اصلی امکان اتصال کوتاه و از کارافتادن گوشی وجود دارد. برای جلوگیری از صدمه به برد گوشی از تماس پیچ گوشی و سایر وسایل فلزی با برد خودداری کنید.

4- پس از خارج کردن حافظه جانبی ( رم ) از محل خود آن را با حافظه جدید جایگزین کنید.

5- پس از تعویض حافظه جانبی با حافظه جدید قاب بالایی گوشی را با احتیاط و از قسمت بالایی در جای خود قراردهید. توجه داشته باشید که با واردکردن فشار بیش از حد امکان شکستن الی سی دی و یا تاچ گوشی وجود دارد.

مطالب مرتبط

نظرات شما

Brands
apple (1)
X
قالب ووکامرس